Kategórie / témy

1. Kategória / téma: SVIATKY

Téma vyhlásená: 11. 2. 2018 

„Vaľajú“ sa vám doma krásne zábery z Vianoc? Oslavy Nového roka? Alebo sa chystáte najbližšiu Veľkú noc nepustiť fotoaparát z ruky? Pošlite nám svoje zábery atmosféry, ktorú vy považujete za sviatočnú, pričom nezáleží na tom, či ide o ozajstný sviatok v kalendári, narodeniny, výročia, alebo len sviatočné nedele.

 

2. Kategória / téma: KRAJINA

Téma vyhlásená: 18. 3. 2018 

Prvý ročník Moravskolieskovského fotomaratónu téma KRAJINA totálne zvalcovala a väčina záberov bola práve „krajinkových“. Chýbať preto nemôže ani v aktuálnom ročníku, tešíme sa na Vaše zábery lieskovskej krajiny a pripomíname, že v každej kategórii môže jeden súťažiaci poslať jeden záber. (Vaše zábery krajiniek sa však isto budú dať prihlásiť aj v niektorej z nasledujúcich kategórií, ktoré sa s témou KRAJINA čiastočne stratajú. Nechajte sa prekvapiť!)

 

3. Kategória / téma: DETAIL 

Téma vyhlásená: 25. 3. 2018 

Kvety, živé tvory, prvky zátiší, ale aj predmety našej každodennosti sa pri pohľade cez makroobjektív stávajú pútavými objektmi (nielen) pre milovníkov fotografie. Zaostrite na detaily lieskovského života a pošlite nám ich do súťaže v tejto kategórii!

 

4. Kategória / téma: GENERÁCIE

Téma vyhlásená: 1. 6. 2018 

Deti. Mládež. Dospelí. Ešte dospelejší. Zachyťte ktorúkoľvek z generácií (alebo aj spoločne viaceré) v úprimnom portréte, alebo pri činnosti, ktorá jej je vlastná a charakterizuje ju. Využite Deň detí, stretnutia s rodinou v Moravskom Lieskovom, alebo aj s náhodnými zaujímavými osobami a zachyťte generácie po svojom!

 

Ďalšie kategórie / témy Moravskolieskovského fotoamaratŕonu budú zverejňované postupne až do uzávierky súťaže. 

 

5. Kategória / téma 

6. Kategória / téma 

7. Kategória / téma  

8. Kategória / téma 

9. Kategória / téma 

10. Kategória / téma  

11. Kategória / téma  

12. Kategória / téma  

13. Kategória / téma 

14. Kategória / téma 

15. Kategória / téma 

16. Kategória / téma 

17. Kategória / téma 

18. Kategória / téma 

19. Kategória / téma 

20. Kategória / téma